Εμπορική Έκθεση Μαθητικών Εικονικών Επιχειρήσεων

Την Παρασκευή, 06 Μαρτίου πραγματοποιήθηκε για άλλη μια φορά η Εμπορική Έκθεση Μαθητικών Εικονικών Επιχειρήσεων στο πλαίσιο του προγράμματος του Σωματείου Επιχειρηματικότητας Νέων (ΣΕΝ). Το σχολείο μας συμμετείχε με την επιχείρηση Step N Safe™, η οποία κατάφερε να κερδίσει τις εντυπώσεις τόσο του κοινού όσο και των κριτών με τις ιδιαίτερα καταρτισμένες απαντήσεις στις ερωτήσεις - παγίδες τους, με τις τεχνικές γνώσεις που διέθετε αλλά και με το ίδιο το προϊόν (πατάκι  συναγερμός).

Οι μαθητές οι οποίοι έλαβαν μέρος είναι οι: Α. Αγγελακάκης, Π. Αδαμίδης, Σ. Βράνη, Γεωργαλάς, Α. Δούρου, Β. Καϊμακάμης, Β. Κωστάκης, Ι. Λιώνης, Ν. Μπούμης, Α. Νιαβής, Μ. Ντικούδη, Β. Παττακού, Ο. Ράντης, Χ. Σγουρίδης, Χ. Φαλέτας.