Αποτελέσματα Εξετάσεων Υποτροφιών Α’ Γυμνασίου 2018 - 2019

Exetasis_Ypotrofion_A_Gym

Oι εξετάσεις των υποτροφιών για την Α’ Γυμνασίου του Σχολικού Έτους 2018 - 2019 ολοκληρώθηκαν με επιτυχία. Στις εξετάσεις συμμετείχαν μαθητές των Εκπαιδευτηρίων Ε. Μαντουλίδη, καθώς και άλλων σχολείων, δημόσιων και ιδιωτικών.

Το σύνολο των υποτροφιών είναι δεκατέσσερις (14) και ανεξάρτητες από την οικονομική κατάσταση των γονέων. Ευχαριστούμε όλους τους μαθητές που συμμετείχαν στις εξετάσεις και συγχαίρουμε τους επιτυχόντες.

Οι εξετάσεις για τις υποτροφίες των τάξεων Β’, Γ’ Γυμνασίου και Α’, Β’ και Γ’ Λυκείου θα γίνουν την Τετάρτη, 20 Ιουνίου 2018 και ώρα 09:00. Οι εξετάσεις υποτροφιών πραγματοποιούνται στο κτιριακό συγκρότημα του Γυμνασίου - Λυκείου των Εκπαιδευτηρίων (12ο χλμ. Ε.Ο. Θεσσαλονίκης - Ν. Μουδανιών). Για περισσότερες πληροφορίες και δηλώσεις συμμετοχής δείτε εδώ.