"Κήπος των Αναμνήσεών μας" - Αποχαιρετιστήρια Γιορτή των English Garden

Kipos_Anamniseon_English_Garden

Οι μαθητές του English Garden πέρασαν μια αξέχαστη σχολική χρονιά! Φέτος είχαμε αρκετές αφορμές για γιορτή: την αρχή του σχολικού έτους, το Halloween, το Thanksgiving, τα Χριστούγεννα, την άνοιξη, το Πάσχα και το τέλος ενός υπέροχου έτους.

Οι γονείς και οι συγγενείς των παιδιών μας παρακολούθησαν αυτήν την αξέχαστη αναδρομή και έριξαν έτσι μια κρυφή ματιά στις υπέροχες στιγμές και τις ιδιαίτερες μνήμες που μοιραστήκαμε. Ο "Κήπος των Αναμνήσεών μας" έδωσε την ευκαιρία σε όλους να παρακολουθήσουν τις μοναδικές εμπειρίες που ζήσαμε όλο τον χρόνο, οι οποίες δημιούργησαν έναν ξεχωριστό δεσμό μεταξύ των μαθητών και των δασκάλων. Αυτό το θεαματικό ταξίδι των ωραιότερων στιγμών μας έληξε με τη συγκινητική αποφοίτηση των αγαπημένων μας Beatles.