Εκπαιδευτήρια Ε. Μαντουλίδη

Αθλητική Ημέρα Γυμνασίου και Λυκείου

Στην Αθλητική Ημέρα για τους μαθητές του Λυκείου και του Γυμνασίου οι μαθητές βρίσκονται με τους προπονητές στο γήπεδο ποδοσφαίρου των εκπαιδευτηρίων

Η Αθλητική Ημέρα για τους μαθητές του Λυκείου και του Γυμνασίου πραγματοποιήθηκε στις αθλητικές εγκαταστάσεις των Εκπαιδευτηρίων.

Η Αθλητική Ημέρα για τους μαθητές του Λυκείου και του Γυμνασίου πραγματοποιήθηκε αντίστοιχα στις 21 Μαΐου και στις 28 Μαΐου στις αθλητικές εγκαταστάσεις των Εκπαιδευτηρίων. Οι μαθητές και οι μαθήτριες της Α΄ και Β΄ Γυμνασίου και της Α΄ και Β΄ Λυκείου είχαν την ευκαιρία να λάβουν μέρος σε αγώνες καλαθοσφαίρισης, ποδοσφαίρου και πετοσφαίρισης.

Οι αγώνες ολοκληρώθηκαν με επιτυχία και οι μαθητές ανανέωσαν το ραντεβού τους για την επόμενη σχολική χρονιά.