Πτυχία Αγγλικών Δημοτικού

KET-PET

Πτυχία Αγγλικών Δημοτικού

Μαθητές των τάξεων Δ΄ έως ΣΤ΄ του Δημοτικού των Εκπαιδευτηρίων έλαβαν μέρος στις εξετάσεις Cambridge English: Key EnglishTest (KET) και Preliminary English Test (PET).

Οι μαθητές που διακρίθηκαν στις εξετάσεις ΚΕΤ είναι:

Λ. Αικατερινάρη, Χ. Ακριτίδης, Κ. Γεωργαντάς, Α. Γιαννόπουλος, Ε. Ζαμπίτη, Α. Ζερβουδάκη, Α. Καμαλακίδου, Σ. Κισόγλου, Ι. Κωνσταντινίδης, Α. Λάλλος, Α. Λαμπανάρη, Λ. Λι, Ε. Μακέδου, Ι. Μηναίος, Δ. - Ο. Μπαλίδης, Γ. Μπαρμπετάκης, Μ, Μπαχαράκη, Μ. - Ε. Μπίκα, Μ. - Σ. Παμπαλιάρη, Ι. Παπαδόπουλος, Α. Παπαδόπουλος, Λ. - Α. Παπαδοπούλου, Ν. Παπαθεοδώρου, Ε. Παυλίδης, Σ. Ρακιντζή, Α. Στεφανίδης, Α. Τάκου, Τ. Φανγκ.

Οι μαθητές που διακρίθηκαν στις εξετάσεις PET είναι:

Γ. Γιαννόπουλος, Γ. Ζιάκας, Θ. Καγιάρας, Α. - Τ. Κονδύλη, Σ. Κούβελας, Ε. Κουμπούρα, Α. Κουνδουράς, Ι. Κουτσοβίτης, Δ. - Μ. Μαρέλας, Α. Παπαζίκου, Ν. Πολυζούλη, Ο. Πούλα, Κ. Ρουσιαμάνης - Σαλέμ, Δ. Σαρδέλης, Π. Τέγου, Α. - Μ. Φιλιππουπολίτης.