Εκπαιδευτήρια Ε. Μαντουλίδη

Ακύρωση/αναβολή προγραμματισμένων εκδηλώσεων

CoroΑκύρωση/αναβολή προγραμματισμένων εκδηλώσεωνnavirus COVID-19

Τα Εκπαιδευτήρια λόγω της επιδημίας του κορονοϊού ακύρωσαν για προληπτικούς λόγους προγραμματισμένες εκδηλώσεις μαζικού χαρακτήρα.

Ακύρωση/αναβολή προγραμματισμένων εκδηλώσεων για προληπτικούς λόγους

Τα Εκπαιδευτήρια λόγω της επιδημίας του κορονοϊού και ακολουθώντας τις οδηγίες του Εθνικού Οργανισμού Δημόσιας Υγείας (ΕΟΔΥ) ακύρωσαν για προληπτικούς λόγους προγραμματισμένες εκδηλώσεις μαζικού χαρακτήρα τόσο στο Πολιτιστικό Κέντρο όσο και σε χώρους εκτός σχολείου αλλά και στο εξωτερικό.

Συγκεκριμένα ακυρώθηκαν οι εξής εκδηλώσεις και επισκέψεις:

Νηπιαγωγείο:

Δημοτικό:

Γυμνάσιο - Λύκειο:

Επιπλέον λόγω της πρόσφατης απόφασης του Υπουργείου Παιδείας για αναστολή των εκπαιδευτικών επισκέψεων στο εξωτερικό ακυρώθηκαν:

Οι γονείς μαθητών του σχολείου, για την καλύτερη ενημέρωσή τους μπορούν να επισκέπτονται τον επικαιροποιημένο Μηνιαίο Προγραμματισμό Εκδηλώσεων.

Για τις υπόλοιπες εκδηλώσεις θα λαμβάνονται αποφάσεις κατά περίπτωση.

Οι γονείς μαθητών του σχολείου, για ό,τι νεότερο θα ενημερώνονται με ανακοινώσεις στην ιστοσελίδα των Εκπαιδευτηρίων, στην ψηφιακή πλατφόρμα my mandoulides ή με email.