Εκπαιδευτήρια Ε. Μαντουλίδη

Διεύρυνση σύγχρονης εξ αποστάσεως εκπαίδευσης

Διεύρυνση σύγχρονης εξ αποστάσεως εκπαίδευσης των μαθητών των Eκπαιδευτήριων E. Μαντουλίδη

Διεύρυνση σύγχρονης εξ αποστάσεως εκπαίδευσης των μαθητών

Στόχοι Σημαντικές επισημάνσεις Επικοινωνία - Υποστήριξη GDPR Πρόγραμμα Λυκείου, Γυμνασίου, Δημοτικού, Νηπιαγωγείου, Παιδικού Σταθμού Σχετικές ανακοινώσεις Σχετικές αναρτήσεις στο Facebook

Τα Εκπαιδευτήρια Ε. Μαντουλίδη συνεχίζουν και διευρύνουν από τη Δευτέρα, 6 Απριλίου 2020 το πρόγραμμα σύγχρονης εξ αποστάσεως εκπαίδευσης των μαθητών όλων των βαθμίδων, παράλληλα με την ασύγχρονη εξ αποστάσεως υποστήριξη των μαθητών, που εφαρμόζεται με επιτυχία από την πρώτη κιόλας μέρα που ανεστάλη η λειτουργία όλων των σχολείων της χώρας, με απόφαση των Υπουργείων Υγείας και Παιδείας για προληπτικούς λόγους.

Σας ευχαριστούμε για την εμπιστοσύνη που δείχνετε στα Εκπαιδευτήρια και στον παιδαγωγικό τους ρόλο, που από το 1978 υπηρετούν με συνέπεια και αίσθημα ευθύνης και με γνώμονα πάντα το υψηλό επίπεδο μόρφωσης και διαπαιδαγώγησης των μαθητών και την καλύτερη προετοιμασία τους για το μέλλον.

Το πρόγραμμα της σύγχρονης εξ αποστάσεως εκπαίδευσης των Εκπαιδευτηρίων διαρκώς εμπλουτίζεται σε ώρες και μαθήματα, λαμβάνοντας υπόψη:

Στόχος μας είναι:

Σημαντικές επισημάνσεις

Επικοινωνία - Υποστήριξη

Για την καλύτερη εξυπηρέτησή σας μπορείτε να επικοινωνείτε μαζί μας:

Τμήμα IT: itsupport@mandoulides.edu.gr
          Γυμνάσιο/Λύκειο: 2310474024, secondary@mandoulides.edu.gr
          Παιδικός Σταθμός/Νηπιαγωγείο/Δημοτικό: 2310473813, primary@mandoulides.edu.gr

GDPR

Ευχόμαστε η μεγάλη οικογένεια των Εκπαιδευτηρίων να ανταποκριθεί με τον καλύτερο δυνατό τρόπο στις απαιτήσεις των καιρών, να παραμείνει υγιής και δυνατή και η δύσκολη αυτή περίοδος να περάσει γρήγορα και όσο το δυνατόν ανώδυνα.

Πρόγραμμα σύγχρονης εξ αποστάσεως εκπαίδευσης μαθητών:

(Τα προγράμματα έχουν σταλεί στους μαθητές.)

Σχετικές ανακοινώσεις

Σχετικές αναρτήσεις στο Facebook