Εκπαιδευτήρια Ε. Μαντουλίδη

Συμμετοχή των Εκπαιδευτηρίων στο Microsoft Synthesis2, ΣΚΑΪ TV

Synthesis-2-Skai TV

Συμμετοχή των Εκπαιδευτηρίων στο Microsoft Synthesis2, ΣΚΑΪ TV

Τα Εκπαιδευτήρια Ε. Μαντουλίδη, 1 από τα 3 Microsoft Showcase School στην Ελλάδα επί σειρά ετών, επιλέχθηκαν και συμμετέχουν φέτος στην επιτυχημένη συμπαραγωγή Microsoft και ΣΚΑΪ με τίτλο Microsoft Synthesis2.

Σε συνέχεια του πετυχημένου περσινού κύκλου που ασχολήθηκε με την πανδημία, όταν το απρόβλεπτο έγινε η νέα πραγματικότητα, φέτος θα παρακολουθήσουμε έναν ανοιχτό διάλογο μεταξύ επικεφαλής επιχειρήσεων, διαμορφωτών γνώμης και ορισμένων από τους μεγαλύτερους στοχαστές της εποχής μας για το μέλλον μετά την COVID-19.

Το Microsoft Synthesis2 θα συντονίσει και θα παρουσιάσει ο διακεκριμένος δημοσιογράφος Παύλος Τσίμας στον τηλεοπτικό σταθμό ΣΚΑΪ τις παρακάτω ημερομηνίες και ώρες:

Δείτε στο πρώτο επεισόδιο, την Κυριακή, 30 Μαΐου 2021 τη Δρ. Ασπασία Χασιώτη, Γενική Διευθύντρια των Εκπαιδευτηρίων Ε. Μαντουλίδη.

Συμμετέχουν:

Στα επόμενα δύο επεισόδια συμμετέχουν:

Το Microsoft Synthesis2 προβάλλεται επίσης παγκοσμίως μέσω της ψηφιακής μετάδοσης της Microsoft.

Μπορείτε να το παρακολουθήσετε πραγματοποιώντας εγγραφή στην ιστοσελίδα:
Microsoft Synthesis website

Οι ημερομηνίες και ώρες των ψηφιακών μεταδόσεων είναι:

Μη χάσετε την ευκαιρία να μας παρακολουθήσετε!