Εκπαιδευτήρια Ε. Μαντουλίδη

Διάκριση μαθήτριας στον 2ο Μαθητικό Διαγωνισμό στα Οικονομικά «Ερμής»

Σημαντική διάκριση κατέκτησε η μαθήτρια Η. Χαριζώνα (Γ΄ Λυκείου) στον 2ο Μαθηματικό Διαγωνισμό στα Οικονομικά «Ερμής». Πιο συγκεκριμένα, κατέκτησε την 3η θέση στους περιφερειακούς επαίνους που δόθηκαν στους διακριθέντες μαθητές.Σημαντική διάκριση κατέκτησε η μαθήτρια Η. Χαριζώνα (Γ΄ Λυκείου) στον 2ο Μαθηματικό Διαγωνισμό στα Οικονομικά «Ερμής». Πιο συγκεκριμένα, κατέκτησε την 3η θέση στους περιφερειακούς επαίνους που δόθηκαν στους διακριθέντες μαθητές.

Διάκριση μαθήτριας στον 2ο Μαθητικό Διαγωνισμό στα Οικονομικά «Ερμής»

Σημαντική διάκριση κατέκτησε η μαθήτρια Α. Χαριζώνα (Γ΄ Λυκείου) στον 2ο Μαθητικό Διαγωνισμό στα Οικονομικά «Ερμής». Πιο συγκεκριμένα, κατέκτησε την 3η θέση στους περιφερειακούς επαίνους που δόθηκαν στους διακριθέντες μαθητές.

Ο διαγωνισμός διοργανώθηκε από το Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών σε συνεργασία με την Ένωση Οικονομολόγων Εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης και το Οικονομικό Επιμελητήριο Ελλάδος και αφορούσε μαθητές Γ΄ Λυκείου ΓΕΛ και ΕΠΑΛ.

Την 1 Οκτωβρίου 2021, θα πραγματοποιηθεί διαδικτυακά η Εκδήλωση - Βράβευση των διακριθέντων του 2ου Μαθητικού Διαγωνισμού.

Συγχαρητήρια στη μαθήτριά μας!

Πηγή