Ψηφίστε τη SafeLY για την άμεση στήριξη ανθρώπων που βρίσκονται σε κίνδυνο!

Με μεγάλη μας χαρά σάς καλούμε να στηρίξετε τη SafeLY, τη μαθητική εικονική επιχείρηση των Εκπαιδευτηρίων Ε. Μαντουλίδη, στον Διαγωνισμό «Καλύτερο Promo Video Mαθητικών Εικονικών Επιχειρήσεων 2022» που διοργανώνεται από την Junior Achievement Greece.

Οι ψήφοι του κοινού, των καθηγητών και των κριτών θα αναδείξουν την ομάδα εκείνη που θα προκριθεί στις 10 καλύτερες εικονικές επιχειρήσεις της χρονιάς και θα περάσει απευθείας στην τελική φάση του Πανελλαδικού Διαγωνισμού!

Τα αποτελέσματα του διαγωνισμού θα ανακοινωθούν σε online event στις 18/03/22 στις 16:00, live από την Junior Achievement Greece. Η επιχείρηση «SafeLY» δημιουργήθηκε έπειτα από μεγάλη προσπάθεια, συνεργασία και ομαδικότητα, με τη σκέψη ότι πολλοί άνθρωποι, όταν κινδυνεύει η υγεία τους, δεν έχουν τη δυνατότητα να απευθυνθούν τηλεφωνικώς στον γιατρό τους, στις ιατρικές δομές ή σε κάποιο συγγενικό τους πρόσωπο.

Στηρίξτε την προσπάθεια των μαθητών μας εδώ: https://jagreece.org/promovoting