Το Πανηγύρι - 21/05/22

Έλα κι εσύ στο Πανηγύρι που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο, 21 Μαΐου 2022 και ώρα 18:00 - 21:30, στις εγκαταστάσεις του Παιδικού Σταθμού - Νηπιαγωγείου - Δημοτικού των Εκπαιδευτηρίων Ε. Μαντουλίδη.

Σας περιμένουμε, για να παίξουμε, να ψυχαγωγηθούμε και να διασκεδάσουμε, όλοι μαζί, μαθητές, γονείς και φίλοι!

Να ενημερωθούμε και να ενισχύσουμε το κοινωνικό έργο συλλόγων και οργανισμών:

• Χαμόγελο του Παιδιού και Πρόγραμμα Home Care της Γ΄ Πανεπιστημιακής Παιδιατρικής Κλινικής του Ιπποκράτειου Νοσοκομείου
  • Εθνικός Οργανισμός Μεταμοσχεύσεων (ΕΟΜ)
  • Σύλλογος γονέων, ατόμων με διαταραχές όρασης & πρόσθετες αναπηρίες «ΣΥΖΩΗ»
  • ΚΕΝΤΡΟ ΑΜΕΑ Ο ΣΩΤΗΡ
  • MAKE A WISH

Το Πανηγύρι είναι αφιερωμένο φέτος στην εκπαιδευτική ρομποτική: Fun Robotics Adventure και περιλαμβάνει πολλές ευχάριστες δραστηριότητες για όλα τα παιδιά της πόλης. Με γέλιο, χαρά και κέφι θα κάνουμε ένα διασκεδαστικό εικονικό ταξίδι στον κόσμο της ρομποτικής.

Σας υπενθυμίζουμε ότι για λόγους ασφάλειας και αποφυγής συνωστισμού δεν θα επιτρέπεται η είσοδος των ΙΧ αυτοκινήτων στις εγκαταστάσεις των Εκπαιδευτηρίων. Μπορείτε όμως να χρησιμοποιήσετε τον περιβάλλοντα χώρο του Caesar’s.

Σε περίπτωση αναβολής το Πανηγύρι θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή, 22 Μαΐου 2022, 18:00 - 21:30.

Έλα κι εσύ σε ένα ανοιχτό σχολείο για όλους!

Σας περιμένουμε!