Συμμετοχή μαθητή σε Τελετή Βράβευσης του προσωπικού των Νοσοκομείων της Θεσσαλονίκης

Ο μαθητής Ε. Χατζηλίας (Β΄ Λυκείου) απηύθυνε ευχαριστήριο λόγο προς τους νοσηλευτές και τις νοσηλεύτριες για τη συνολική τους προσφορά στην περίοδο της πανδημίας, εκ μέρους των συνομιλήκων του, της νέας γενιάς των εφήβων, στην Τελετή Βράβευσης των υπεύθυνων νοσηλευτικών υπηρεσιών των Νοσοκομείων της Θεσσαλονίκης για την υψηλής αξίας και πολυεπίπεδη συμβολή τους στην περίοδο της πανδημίας.

Η εκδήλωση πραγματοποιήθηκε στην κατάμεστη Αίθουσα Τιμών της Λέσχης Αξιωματικών Φρουράς Θεσσαλονίκης, την Τετάρτη, 22 Ιουνίου 2022 και διοργανώθηκε από τη Λέσχη LIONS Θεσσαλονίκη - Μακεδονία. Τις τιμητικές διακρίσεις απένειμαν εκπρόσωποι Αρχών και Ιδρυμάτων της πόλης μας (Υπουργός Μακεδονίας - Θράκης, Πρύτανης Α.Π.Θ., Διοικητής Γ' Σώματος Στρατού, Διοικητής Α.Χ.Ε.Π.Α κ.ά).