Mandoulides Schools Network (MSN)

Τα Εκπαιδευτήρια Ε. Μαντουλίδη εγκαινιάζουν το ηλεκτρονικό επαγγελματικό δίκτυο Mandoulides Schools Network (MSN), για να ενισχύσουν τους δεσμούς μεταξύ των μελών της μεγάλης οικογένειας των Εκπαιδευτηρίων

Mandoulides Schools Network (MSN) - Ένα δίκτυο που συνδέει γονείς και αποφοίτους

Τα Εκπαιδευτήρια Ε. Μαντουλίδη εγκαινιάζουν το Mandoulides Schools Network (MSN), ένα δίκτυο που συνδέει γονείς και αποφοίτους, για να ενισχύσουν τους δεσμούς μεταξύ των μελών της μεγάλης οικογένειας των Εκπαιδευτηρίων, να διευρύνουν τους επαγγελματικούς ορίζοντες και τον κύκλο επαφών τους.

Το δίκτυο MSN αποτελεί μία δωρεάν παροχή των Εκπαιδευτηρίων.

Ο ρόλος της δικτύωσης στην κοινωνική και κυρίως στην επαγγελματική ζωή είναι πρωταγωνιστικός και καθοριστικός.

• Στοχεύει στην επικοινωνία, την προβολή και την προώθηση εταιρειών και υπηρεσιών.
  • Διευρύνει τις επαφές και τον κύκλο των γνωριμιών.
  • Αναπτύσσει και εξελίσσει την επαγγελματική σταδιοδρομία.
  • Καλλιεργεί νέες επαγγελματικές συνεργασίες με αποφοίτους και γονείς.
  • Ενημερώνει για νέες τάσεις και καλές πρακτικές.
  • Διευκολύνει την καθημερινότητα, διασφαλίζοντας χρόνο και χρήμα.
  • Αναπτύσσει, ανανεώνει, διατηρεί και ισχυροποιεί δεσμούς αμοιβαίας υποστήριξης μεταξύ των αποφοίτων σε επαγγελματικό και επιστημονικό επίπεδο.

Στο δίκτυο MSN μπορούν να κάνουν εγγραφή και να συνδεθούν γονείς, απόφοιτοι και γονείς αποφοίτων των Εκπαιδευτηρίων.

Ο κάθε χρήστης μπορεί να κάνει χρήση της πλατφόρμας:

• Ως προβαλλόμενος, διαφημίζοντας και προωθώντας τα προϊόντα ή/και τις υπηρεσίες του δωρεάν.
  • Ως απλό μέλος, χωρίς να δημοσιεύει το προφίλ του αλλά έχοντας τη δυνατότητα να κάνει αναζήτηση άλλων μελών και να αξιοποιήσει τις προσφορές.

Η εγγραφή γίνεται ως εξής:

• Ως γονέας: Συνδεθείτε με τους κωδικούς σας στην ψηφιακή πλατφόρμα my mandoulides και ακολουθήστε τη διαδρομή: Χρήσιμοι Σύνδεσμοι | Mandoulides Schools Network.
  • Ως απόφοιτος ή ως γονέας αποφοίτου: Συνδεθείτε εδώ και συμπληρώστε τη φόρμα δημιουργίας λογαριασμού.

Για οποιαδήποτε διευκρίνιση επικοινωνήστε μαζί μας: benefits@mandoulides.edu.gr