Επίκαιρος Λόγος «HACK THIS Supercomputer 2020»

Στo πλαίσιο του Επίκαιρου Λόγου την Τετάρτη, 20 Μαρτίου 2019, στις 12:30 στο Πολιτιστικό και Αθλητικό Κέντρο των Εκπαιδευτηρίων Ε. Μαντουλίδη, στις εγκαταστάσεις του Γυμνασίου - Λυκείου (12ο χλμ. Ε.Ο. Θεσ/νίκης - Ν. Μουδανιών), θα πραγματοποιηθεί ομιλία για τους μαθητές  του Λυκείου με θέμα «HACK THIS… Supercomputer 2020», από την κ. Εύα Γιαννούλη, Ψυχολόγο και τον κ. Δημήτρη Τσέλιο, Life and Career Coach.

Στο πλαίσιο της ομιλίας θα παρουσιαστεί στους μαθητές ένα πρόγραμμα εστιασμένο στην Προσωπική Ανάπτυξη και την Επιχειρηματική Ηγεσία. Σκοπό έχει να ενημερώσει ότι οι νέοι μπορούν να εκπαιδευτούν στο πώς να δημιουργήσουν τις ευκαιρίες και να οδηγήσουν τον εαυτό τους σε μία επιτυχημένη επαγγελματική καριέρα και παράλληλα σε μία αρμονική προσωπική ζωή.