Ψηφίστε τη Wastefree για την προστασία του περιβάλλοντος!

Με μεγάλη μας χαρά σάς καλούμε να στηρίξετε τη Wastefree,τη μαθητική εικονική επιχείρηση των Εκπαιδευτηρίων Ε. Μαντουλίδη, στον Διαγωνισμό «Καλύτερο Promo Video Mαθητικών Εικονικών Επιχειρήσεων 2021»

Ψηφίστε τη Wastefree για την προστασία του περιβάλλοντος!

Με μεγάλη μας χαρά σάς καλούμε να στηρίξετε τη Wastefree, τη μαθητική εικονική επιχείρηση των Εκπαιδευτηρίων Ε. Μαντουλίδη, στον Διαγωνισμό «Καλύτερο Promo Video Mαθητικών Εικονικών Επιχειρήσεων 2021» που διοργανώνεται από το Junior Achievement Greece.

Οι ψήφοι του κοινού, των καθηγητών και των κριτών θα αναδείξουν την ομάδα εκείνη που θα περάσει απευθείας στην τελική φάση του Πανελλαδικού Διαγωνισμού!

Η επιχείρηση «Wastefree» δημιουργήθηκε έπειτα από μεγάλη προσπάθεια,συνεργασία και ομαδικότητα, με στόχο να παράξει έναν πρωτοποριακό τρόπο διαχείρισης σε μία από τις πιο τοξικές για το περιβάλλον κατηγορίες αποβλήτων, αυτήν των αποβλήτων που προκύπτουν από την παραγωγή και την τυποποίηση της ελιάς.

Μπορείτε να υποστηρίξετε την προσπάθεια της Wastefree εδώ: 👉https://jagreece.org/promovoting