Επίκαιρος Λόγος: «HACK THIS Supercomputer 2020»

Μαθητές των εκπαιδευτηρίων στο πολιτιστικό κέντρο, παρακολουθούν την ομιλία της κυρίας Εύα Γιαννούλη, Ψυχολόγου και τον κυρίου Δημήτρη Τσέλιο, Life and Career Coach.

Στo πλαίσιο του Επίκαιρου Λόγου την Τετάρτη, 20 Μαρτίου 2019, πραγματοποιήθηκε ομιλία για τους μαθητές του Λυκείου με θέμα «HACK THIS… Supercomputer 2020», από την κ. Εύα Γιαννούλη, Ψυχολόγο και τον κ. Δημήτρη Τσέλιο, Life and Career Coach.

Στο πλαίσιο της ομιλίας παρουσιάστηκε στους μαθητές ένα πρόγραμμα εστιασμένο στην Προσωπική Ανάπτυξη και την Επιχειρηματική Ηγεσία. Σκοπό είχε να ενημερώσει ότι οι νέοι μπορούν να εκπαιδευτούν στο πώς να δημιουργήσουν τις ευκαιρίες και να οδηγήσουν τον εαυτό τους σε μία επιτυχημένη επαγγελματική καριέρα και παράλληλα σε μία αρμονική προσωπική ζωή. Παράλληλα, τους έδειξαν με ποιον τρόπο μπορούν να διεκδικούν αυτό που θέλουν, κι αν αυτό που θέλουν δεν υπάρχει, με ποιον τρόπο να το δημιουργούν.