Κάντε Like στο βίντεο των μαθητών μας

Η ομάδα των μαθητών της Α΄ Λυκείου των Εκπαιδευτηρίων, η οποία κατέλαβε τη 2η θέση μεταξύ των ομάδων των Λυκείων που συμμετείχαν στον 4ο Πανελλήνιο Διαγωνισμό Στατιστικής, διαγωνίζεται σε σύνολο 10 ομάδων για τη συμμετοχή της στον Ευρωπαϊκό Διαγωνισμό Στατιστικής της Eurostat​.

Η ομάδα που το βίντεο της στο YouTube, από τις 12 μέχρι τις 22 Απριλίου 2021 και ώρα 10:00 π.μ., θα συγκεντρώσει τα περισσότερα Likes θα έχει δικαίωμα συμμετοχής στον Ευρωπαϊκό Διαγωνισμό Στατιστικής της Eurostat.

Για να στηρίξουμε όλοι τους μαθητές μας στην προσπάθειά τους, μπείτε στο βίντεο των μαθητών μας στο You Tube και πατήστε Like.

Το γύρισμα του βίντεο έγινε στις εγκαταστάσεις του Γυμνασίου - Λυκείου των Εκπαιδευτηρίων και τηρήθηκαν όλα τα προβλεπόμενα μέτρα προστασίας από τον COVID - 19.