Διακρίσεις στον Μαθηματικό Διαγωνισμό «Καγκουρό 2021»

Μαθητές των Εκπαιδευτηρίων και άλλων ιδιωτικών και δημόσιων σχολείων της πόλης, των τάξεων Β΄ Δημοτικού έως και Β΄ Λυκείου, έλαβαν μέρος στον Διεθνή Μαθηματικό Διαγωνισμό «Καγκουρό».

Διακρίσεις στον Μαθηματικό Διαγωνισμό «Καγκουρό 2021»

Οι μαθητές που διακρίθηκαν είναι:

Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ: Α. Αντωνιάδου, Μ. Αργυροπούλου, Μ. Γεωργιάδης, Μ. Γκαγκάλης, Κ. Ιωαννίδης, Ε. Καραμπάση, Γ. Μακέδου, Α. Μπεκιάρη, Α. - Ν. Σαπίδου, Α. Σκλάβος, Β. - Μ. Τογκαρίδου, Ρ. Χατζοπούλου.

Γ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ: Ι. Γραβαλάς, Ι. Μάτσος, Σ. Μποτσιφάρα, Β. Σαλιακέλλη, Δ. Σταφυλάς.

Δ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ: Κ. Αργυρόπουλος, Ν. Γεωργακαράκου, Δ. Καρυπίδου, Ι. Μπακαχαράκη, Σ. Μπαχαράκη, Δ. Ραβανός, Κ. Σπανός, Σ. Τσουλφά, Π. Φωκά.

Ε΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ: Τ. Γραβαλάς, Β. Δελής, Γ. Δελής, Σ. Μαυρίδου, Ε. Σικαλίδου, Α. Σκλάβου, Ι. Στεφάνου, Ι. - Α. Χριστοφορίδης

ΣΤ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ: Λ. Αικατερινάρη, Ε. Βασιλείου - Αυγουστόγλου, Ο. Βασσάρας, Ε. Γωγάκου, Σ. Καλαμπούκας, Σ. Μπαρμπέρης, Μ. Μπαχαράκη, Χ. Μποτσιφάρας, Ε. Σικαλίδου, Ε. Τσιφουντούδη, Δ. Χατζηφωτίου, Δ. Ψαρούλης

Α΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ: Ι. Ζάχου, Α. Βασιλοπούλου, Θ. Παπαγιωτόπουλος, Σ. - Φ. Ροδακινιάς, Χ. Τουμανίδης, Δ. Τσάκος

Β΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ: Α. - Ε. Ιόργκα, Λ. Γκανάτσα, Α. Καϊμάκης, Χ. Καμπισιούλης, Π. - Π. Νίκου, Δ. Τούλης, Δ. Τραγιαννίδης